PRIDAŤ NOVÝ ČLÁNOK  (po prihlásení)

Publikované

KERALA

O pozitívnych účinkoch ajurvédy sa už veľa popísalo, málokto sa však rozhodne podniknúť dlhú cestu do kolísky jej zrodu – indickej Keraly. Ja som sa na to odhodlala už tri razy, čo je neklamným znakom, že pobyt v tejto časti trópov je naozaj mimoriadne prospešný. Či už ako prevencia civilizačných chorôb alebo ako liečba konkrétnych neduhov. Pričom lákavým bonusom je neodmysliteľné vyrysovanie postavy. Navyše cesta sa dá hravo a v pohodlí zvládnuť. Počas pobytu má každý čas na chvíľu sa zastaviť, zamyslieť sa a prehodnotiť svoje návyky. Netreba sa trápiť prílišným skúmaním príslušnosti k dóšam, stačí intuitívne vycítiť, komu čo prospieva. Výber je bohatý. Popri príjemných chvíľach strávených nenáročnými aktivitami, jógou, liečebnými procedúrami, masážami, plávaním automaticky prichádza posun smerom k optimálnemu nastaveniu životného štýlu vrátane vhodného stravovania. Aj keď odhodlanie možno nevydrží po celý rok, zostáva dobrý pocit, že sme niečo pre seba urobili a možno sme zasa o krôčik ďalej k dokonalosti.
V krajine mnohých kontrastov je dôležitý výber miesta pobytu. V tom sa možno naplno spoľahnúť na Albatros, ktorý sa postará, aby ani zdanlivé detaily nenarušili pokojnú atmosféru, natoľko dôležitú pre zdarný priebeh regenerácie. Mimoriadne oceňujem aj osobný prístup ku klientom, kreativitu programu a nápadité spojenie poznávania a oddychu, ktorý som si po niekoľkých dňoch putovania po tzv. Zlatom trojuholníku vedela vychutnať oveľa lepšie.

PRIDAŤ NOVÝ ČLÁNOK  (po prihlásení)

Publikované

Pobyt v Poovar island rezort

Pozdravujem priatelia,
Zučastnila som sa pobytu v Poovar island rezort-jar 2018.Po rozpačitých prvých dnoch som spolu s mojim mužom a novymi priatelmi stravila nezabudnutelné chvíle.O ajurvéde som už toho vedela dosť,no starostlivosť v tomto rezorte predčila všetky moje očakávania od prvého po posledný den.Akoby som našla novu rodinu,vobec som sa necitila osamelo alebo neisto v krajine pre nás tak odlišnej a mnohým neznámej.Netušila som,že u nás máme cestovku kde sa o vás postaraju akoby ste boli VIP a je jedno či ste tam prvý krát alebo sa poznáte z predchádzajucich pobytov .Bola to skvelá dovolenka a ozdravný pobyt v jednom.Ešte dlho po návrate vo mne rezonuju vone, chute a zvuky Indie….čo je však užasne a za čo som neskutočne vdačná je zlepšenie zdravia.Po návrate si aj naše okolie všimlo, že sme akísi iní,vyrovnanejší.Vdaka za tuto skusenosť