Ajurvédsky pobyt na Srí Lanke– február 2023

Skupinový pobyt
2795
2495 €
pri záväznej objednávke do 24. 12. 2022

Dalšie informácie

Skupinový pobyt
Srí Lanka
Viedeň
22. 2. -09. 3. 2023
Cena vrátane letenky. Žiadne ďalšie poplatky,
pri záväznej objednávke do 24. 12. 2022

Termín:

26.02. 2023 – 13. 03. 2023

Ajurvéda so srdcom
Na juhu tropického ostrova v blízkosti mesta Dickwella, 200 km od letiska Colombo (3.5h),  priamo na pláži s jemným bielym pieskom sa nachádza Austrian Ayurveda Beach Resort. Osobitná atmosféra a priateľský manažment garantujú kvalitu a zabezpečujú príjemný pobyt.   Priestranná hala a celá architektúra rezortu ponúka štýlovú eleganciu. Rozsiahla záhrada s početnými stromami, terasou s výhľadom na Indický oceán a sladkovodným bazénom vás pozývajú k odpočinku.

Ubytovanie a vybavenie
Spolu 10 izieb je komfortne vybavených kúpeľňou, WC, telefónom, trezorom, moskytiérou, , Wi-Fi, satelitnou TV ,veľkou posteľou a priestrannou , zastrešenou terasou alebo balkónom s výhľadom na oceán.  Dve izby sa nachádzajú na prízemí a sú vhodné aj pre vozíčkarov. Menšie štandardné izby sa nachádzajú v zadnej časti rezortu a sú jednoducho, ale pohodlne zariadené. Klimatizáciu je možné rezervovať v luxusných izbách / loftoch za poplatok 10 EUR na deň na mieste.

Ajurvéda
7 terapeutických miestností, ajurvédska lekáreň, konzultačná miestnosť a čajový bar sa rozprestierajú v dvoch malých domoch v tropickom parku strediska. Rezort úzko spolupracuje s jednou z najväčších ajurvédskych nemocníc na ostrove, ktorého hlavou je aj hlavný lekár Ayurveda Beach Resort. Preto je centrum tiež uznané a registrované ako ajurvédske zdravotnícke centrum. Ošetrenie každého jednotlivca sa uskutočňuje individuálne a podľa autentických liečebných princípov. V úvode pobytu absolvujete konzultáciu s ajurvédskym lekárom, ktrorý vám nastaví denný harmonogram terapií a liečby. Liečba prebieha  počas celého dňa, aby sa zabezpečil optimálny účinok liečby a olejov.  Deň sa začína cvičením jogy.

Strava
V reštaurácii s uzavretou terasou sa osobitná pozornosť venuje skutočnosti, že stravu v priebehu liečby koordinujú lekári individuálne pre každého hosťa. Taktiež sa tu intenzívne zohľadňujú aj tzv. dóše. Kuchári absolvovali rozsiahlé vzdelávanie  v oblasti ajurvédskej kuchyne a naďalej sa pravidelne zdokonalujú.

 

Voľný čas 
Po celodenných procedúrach a oddychu pri bazéne si môžete užiť   prechádzky  po siahodlhej pláži pri autentickom oceáne. Východy a západy slnka sú tu jedinečné. Priestranná záhrada s početnými stromami, terasou s výhľadom a sladkovodným bazénom vás pozývajú k odpočinku. V prípade záujmu je možné zorganizovať výlet do blízkeho mestečka Dickwella, historického mesta Galle, prípadne návštevu neďalekej čajovej plantáže.

Pokiaľ túžite znova nájsť seba samého Austrian Beach Resort je ideálne miesto pre Vás.

Cena  zahŕňa:

 • medzinárodnú letenku vrátane letiskových poplatkov
 • ubytovanie na 14 nocí v izbe typu Deluxe double bez klimatizácie
 • plnú penziu (ajurvédska vegetariánska strava) vrátane nápojov
 • denné ajurvédske procedúry
 • jogu každý druhý deň
 • konzultácie u ajurvédskeho lekára
 • transfer letisko -rezort – letisko
 • asistenciu slovensky hovoriacej delegátky počas pobytu

 

Cena nezahŕňa:

 • víza
 • doplatok za jednoložkovú izbu 450 eur
 • doplatok do izby vyššej kategórie:  Deluxe Loft  300 eur, Loft Suite 450 eur
 • doplatok za klimatizáciu:  150 eur/ pobyt
 • prípadné cestovné poistenie

Galéria

Mohlo by vás zaujímať

od 1250 €
Individuálny pobyt
od 1250 €
Individuálny pobyt
od 1250 €
Individuálny pobyt
od 930 €
Individuálny pobyt
od 930 €
Individuálny pobyt
od 930 €
Individuálny pobyt

Kontaktuje nás

Vyplňte jednoduchý formulár a my sa vám ozveme späť

Máte záujem o pobyt: Ajurvédsky pobyt na Srí Lanke– február 2023