Nattika Beach Ayurveda Resort

Individuálny pobyt
od 1446 €

Dalšie informácie

Individuálny pobyt
India
-
-

Ideálna dovolenka s tradičnou ajurvédou
Približne 60 km od letiska Cochin sa nachádza luxusný rezort Nattika. Čakajú vás asi 2 hodiny cesty, počas ktorých môžete postupne nasávať pestrú atmosféru Indie, až kým nedorazíte, do dovolenkového rezortu, ktorý sa nachádza v kokosovom háji pri meste Thrissur na krásnej pláži Nattika. Rozľahlá záhrada, nepoškvrnené pláže a dobre udržiavané vily poskytujú ideálne prostredie pre vaše stretnutie s jogou a ajurvédskym ošetrením, ktorému tu venujú najvyššiu pozornosť, aby zabezpečili vašu kompletnú regeneráciu.

Ubytovanie
Na pozemku s kokosovými palmami a veľkým trávnikom je rozložených 52 klimatizovaných viliek. O kúsok ďalej je 25 plážových chatiek s terasou, kde sa popri ajurvédskych terapiách môžete venovať čítaniu alebo snívaniu na pláži. Na výber máte:

Superior Deluxe Villa – luxusná  samostatná vila (65 m2) s veľkou verandou (7,5×2,5 m) a slnečnou terasou (7,5 x 2 m) s nádherným výhľadom.

Deluxe Villa – samostatná vila s rozlohou 53m2 má verandu (6x2m) a presklenú slnečnú terasu (6x2m).

Dvojvilla Deluxe – novopostavené vily (42m2) s verandou (4,5×2,5 m).

Dvojvilla Deluxe Front Row  – v prvej rade od mora.

Dvojvilla –  novopostavené vily (39m2) s verandou (4,5×2,5 m)

Strava
Vegetariánska ajurvédska reštaurácia Vapika ponúka staroveké ajurvédske recepty, maximálnu starostlivosť a najlepší servis počas celého pobytu. Šéfkuchár Sebastián a jeho tím vás počas kurzov varenia zasvätia do tajov ajurvédskej kuchyne, navyše si môžete v priestoroch reštaurácie vychutnať aj čaro vážnej hudby a  kéralského umenia. Využiť môžete aj dobre zásobovanú knižnicu, tenisový kurt, biliard a bazén. K dispozícii máte tiež bazén s vírivkou, bezplatné wi-fi pripojenie a služby zmenárne.

Ajurvéda (Green Leaf)
Nattika sa zameriava na obnovu prirodzenej harmónie tela a mysle, s cieľom chrániť a podporovať intelektuálnu, duchovnú či fyzickú pohodu. Preto je v súlade s princípmi ajurvédy v celom areáli zakázaný alkohol. Ajurvéda sa tiež neodporúča pre vekovú kategóriu deti do 12 rokov. Preto je možné rezort navštíviť len s klientmi staršími ako 12 rokov.

Ak vás láka ponuka špičkových pláží a ubytovania, mali by ste vedieť, že Nattika Beach Ayurveda Resort je nielen cenovo dostupný, ale aj veľmi vyhľadávaný. Preto sa odporúča prihlásiť sa aspoň rok dopredu.

Základná cena zahŕňa:

  • transfer letisko -rezort – letisko
  • ubytovanie na 14 nocí v izbe Twin Villa s  klimatizáciou
  • plná penzia (ajurvédska vegetariánska strava) vrátane nápojov
  • každodenné ajurvédske procedúry
  • joga
  • denné konzultácie u ajurvédskeho lekára
  • prípadné lieky počas pobytu
  • poistenie CK voči insolventnosti

Mohlo by vás zaujímať

od 1560 €
Individuálny pobyt
od 1560 €
Individuálny pobyt
od 1560 €
Individuálny pobyt
od 1719 €
Individuálny pobyt
od 1719 €
Individuálny pobyt
od 1719 €
Individuálny pobyt

Kontaktuje nás

Vyplňte jednoduchý formulár a my sa vám ozveme späť

Máte záujem o pobyt: Nattika Beach Ayurveda Resort