AUSTRIAN AYURVEDA BEACH RESORT

Ajurvéda zo srdcom
Na juhu tropického ostrova v blízkosti mesta Dickwella, 200 km od letiska Colombo (3.5h),  priamo na pláži s jemným bielym pieskom sa nachádza Austrian Ayurveda Beach Resort. Osobitná atmosféra a priateľský manažment garantujú kvalitu a zabezpečujú príjemný pobyt.   Priestranná hala a celá architektúra rezortu ponúka štýlovú eleganciu. Rozsiahla záhrada s početnými stromami, terasou s výhľadom na Indický oceán a sladkovodným bazénom vás pozývajú k odpočinku .

Ubytovanie a vybavenie
Spolu 10 izieb je komfortne vybavených kúpeľňou, WC, telefónom, trezorom, moskytiérou, , Wi-Fi, satelitnou TV ,veľkou posteľou a priestrannou , zastrešenou terasou alebo balkónom s výhľadom na oceán.  Dve izby sa nachádzajú na prízemí a sú vhodné aj pre vozíčkarov. Menšie štandardné izby sa nachádzajú v zadnej časti rezortu a sú jednoducho, ale pohodlne zariadené. Klimatizáciu je možné rezervovať v luxusných izbách / loftoch za poplatok 10 EUR na deň na mieste.

Ajurvéda
7 terapeutických miestností, ajurvédska lekáreň, konzultačná miestnosť a čajový bar sa rozprestierajú v dvoch malých domoch v tropickom parku strediska. Rezort úzko spolupracuje s jednou z najväčších ajurvédskych nemocníc na ostrove, ktorého hlavou je aj hlavný lekár Ayurveda Beach Resort. Preto je centrum tiež uznané a registrované ako ajurvédske zdravotnícke centrum. Ošetrenie každého jednotlivca sa uskutočňuje individuálne a podľa autentických liečebných princípov. Liečba prebieha  počas celého dňa, aby sa zabezpečil optimálny účinok liečby a olejov.  Vybrať si môžete z 3 typov ajurvédskych balíčkov: wellness kúra, intenzívna panchakarma kúra  a SwasdhaMed kúra. Deň sa končí  cvičením jogy  a meditáciou.

Strava
V reštaurácii s uzavretou terasou sa osobitná pozornosť venuje skutočnosti, že stravu v priebehu liečby koordinujú lekári individuálne pre každého hosťa. Taktiež sa tu intenzívne zohľadňujú aj tzv. dóše. Kuchári absolvovali rozsiahly tréning v oblasti ajurvédskej kuchyne a pravidelne trénujú.

Voľný čas 
Krásna piesočná pláž Vás pozýva na plážové prechádzky a more na plávanie počas celého roka. Priestranná záhrada s početnými stromami, terasou s výhľadom a sladkovodným bazénom vás pozývajú k odpočinku .Návšteva neďalekej ajurvédskej nemocnice, ktorá vyrába svoje vlastné ajurvédske lieky, návšteva  Galle, Matary alebo Dickwely môžu byť kedykoľvek zorganizované. Raz týždenne prebiehajú kurzy ajurvédskeho varenia na požiadanie.

Pokiaľ túžite znova nájsť seba samého Austrian Beach Resort je ideálne miesto pre Vás.