CARNOUSTIE AYURVEDA & WELLNESS RESORT

Ajurvéda v raji
Ďaleko od hlučného davu, štýlový a očarujúci v každom, aj tom najmenšom detaile, luxusný a exkluzívny. Taký je „nový raj“ – Carnoustie Ayurveda & Wellness Resort.

 Ubytovanie
K dispozícii je 40 luxusne vybavených viliek (100 m2) v tradičnom kéralskom štýle s moderným dizajnom, s vonkajšou sprchou, vírivkou, terasou a vlastným bazénom priamo v srdci Kéraly.

Strava
Reštaurácia Carnoustie s ohromujúcou konštrukciou z bambusového dreva a výhľadom na more je určite jedným z vrcholov strediska. Ako aj nekonečná ponuka medzinárodnej a indickej kuchyne.

 Ajurvéda a joga 
Skúsený ajurvédsky lekár, cvičenie jogy, relaxácia a posilnenie tela s výhľadom na more. Ajurvédske centrum v Carnoustie využíva metódy Arya Vaidyasala, indickej ajurvédskej školy, ktorá praktizuje tradičné terapie a spôsoby liečby obohatené o metódy prírodnej medicíny, ako sú napr. hydroterapia, bylinná liečba, aromaterapia či akupunktúra.

Voľný čas
Rezort ponúka množstvo aktivít – bicyklovanie, návštevu blízkych chrámov, plavbu po backwaters, kultúrny program priamo v rezorte s ukážkami kéralského umenia.

Poloha
Najbližším letiskom (70 km) je medzinárodné letisko Kochi, vzdialené približne 1,5 hodiny cesty.