EVA LANKA AYURVEDA RESORT

Ajurvéda priamo na pláži
Vyše 200km (4,5hod.)od medzinárodného letiska Colombo , v blízkosti malého mesta Tangalle, v jednej z najkrajších oblasti Srí Lanky, na južnom pobreží ostrova, ďaleko od akejkoľvek masovej turistiky sa nachádza rozsiahly hotelový komplex zameraný na klasickú ajurvédu. Obklopený tropickou prírodou uprostred terasovitých záhrad sa komplex tiahne od kopca k oceánu. Väčšina jednoduchých, ale pohodlných bungalovov ponúka úchvatný výhľad na bujnú vegetáciu a Indický oceán. Nedotknuté, nekonečné, zlaté piesočné pláže a krásne zátoky tu  rozmaznávajú návštevníkov. Podnebie je tu príjemné, menej vlhké a má podstatne menej zrážok ako juhozápadné pobrežie.  Platí to po celý rok.

Ubytovanie
Čaká na  Vás 28 izieb, ktoré sú rozdelené do troch kategórii:  Štandardné izby (30 m²) majú dve samostatné lôžka, klimatizáciu, ventilátor, veľkú kúpeľňu a sprchu, telefón. Izby sú umiestnené v jednej budove a každá má vlastnú súkromnú terasu s výhľadom do záhrady.
Chatka  s výhľadom do záhrady s vlastnou  terasou do záhrady, 50 m², s 2 izbami. Spálňa s dvoma lôžkami alebo manželskou posteľou.  V druhej izbe sú 2 ďalšie lôžka / posteľ, veľká sprcha, klimatizácia, písací stôl, telefón, chladnička.

Stravovanie 
Šéfkuchár je majstrom ajurvédskej kuchyne. S veľkou láskou a nadšením pripravuje chutné a zdravé špeciality. Samozrejme každá predpísaná strava alebo akékoľvek odporúčané jedlá sa  podávajú hosťom individuálne. Veľký dôraz sa kladie na miestnu zeleninu a ovocie a ich čerstvú prípravu.

Ajurvéda
V strede rozsiahleho komplexu leží samotné ajurvédske centrum, vo vzdialenosti 1-2min. zo všetkých chatiek krátkou prechádzkou popod voňavé kvitnúce stromy. Jednotlivé budovy sú postavené v tradičnom štýle z prírodných materiálov. V otvorenej hale ajurvédskeho centra čaká hosťa pripravený  ajurvédsky čaj a denné ajurvédske lieky. Dôležitým faktorom liečby sú aj lekárske konzultácie. Samostatná konzultačná miestnosť umožňuje dôverné diskusie, pulznú diagnostiku a prípadne potrebné vyšetrenia. Všetky procedúry sú vykonávané dobre vyškolenými terapeutmi pod priamym vedením skúseného lekára podľa autentickej ajurvédy.
Krytý pavilón jogy je pripravený na každodennú jogu. Meditácie  pri západe slnka umožňujú súčasne vnímať nádherné svetlo úsvitu a krásu zálivu a dopriať si meditáciu v hlbokom pokoji.

Voľný čas
Zaplávať  si môžete na zlatej piesočnatej pláži, v jednom z dvoch bazénov, prípadne si môžete zahrať tenis alebo sa vybrať na poznávanie blízkeho okolia.

Toto krásne, tropické ajurvédske centrum je jedinečným miestom na opätovné získanie vnútorného pokoja, šťastia  a stabilného zdravia. Stará vízia prameňa mladosti a nebeského miesta, ktoré poskytuje zdravie, radosť, zmyselné potešenie a stretnutie so sebou, sa stáva skutočnosťou práve tu.

Skvelá ponuka pre vás

Nattika Beach Resort Kerala skupinový termín september 2021

  • plná penzia (ajurvédska vegetariánska strava) vrátane nápojov
  • denné ajurvédske procedúry
  • joga
  • denné konzultácie u ajurvédskeho lekára
  • ubytovanie na 14 nocí v izbe Twin Villa s klimatizáciou
  • slovensky hovoriaci delegát počas pobytu

rezervácie sa rýchlo plnia !