THE PRIVILEGE – AYURVEDA BEACH RESORT

Originálna ajurvéda s osobným prístupom
Na juhozápadnom pobreží Sri Lanky sa nachádza menší rodinný rezort umiestnený uprostred palmovej záhrady o rozlohe 1 hektár. Leží  priamo na jemnej piesočnatej pláži strediska Waduwa . Od letiska Colombo je vzdialený  iba 85 km (cca 1,5 hod.) . Vzhľadom na to, že rezort je zameraný výlučne na  ajurvédskych hostí , nájdete tu potrebný kľud, aby ste unikli stresu každodenného života. Verejné priestory sú vyzdobené originálmi, koloniálnymi zberateľskými predmetmi a starými kamennými nástrojmi na výrobu bylinnej medicíny. Je riadený profesionálnym hotelovým personálom s viac ako 35 ročnými medzinárodnými skúsenosťami v hotelierstve.

 Ubytovanie a vybavenie
Dvanásť pohodlných, svetlých  izieb najviac pre 20 hostí  na troch poschodiach sú prístupné  zo záhrady. Všetky izby majú samostatnú spálňu a obývaciu časť, kúpeľňu, WC, župan, sušič na vlasy, káblovú TV, individuálne ovládanú klimatizáciu, stropný ventilátor, moskytiéru a trezor.  Každá izba má terasu alebo balkón s s čiastočným výhľadom na more. V centre komplexu sa nachádza plavecký bazén s lehátkami .

Strava
Reštaurácia sa nachádza na poschodí a ponúka krásny výhľad na záhradu, bazén aj Indický oceán. Pri starobylom koči sa ponúkajú ajurvédske jedlá predpísané  ajurvédskym lekárom. Kuchár pripravuje čerstvé  jedlá z miestnych produktov. Ovocie, zelenina a bylinky sú z vlastnej ekologickej farmy. Obed sa podáva formou bufetu alebo menu, večera formou  menu. Pripravujú sa aj jedlá bez laktózy. Pri  večeri príležitostne hrá  tradičná sinhalská hudba. Ranný čaj a občerstvenie si môžete vychutnať  v altánku pri bazéne. Okrem vegetariánskych jedál sa podávajú aj ryby.

Ajurvéda
Ajurvéda centrum  pod vedením kvalifikovaného a skúseného ajurvédskeho lekára ponúka každodenné lekárske konzultácie, procedúry v trvaní 2,5-3h denne, individuálne podávané ajurvédské lieky a jedlá v súlade s dóšou zaručujúc maximálnu relaxáciu a regeneráciu. Okrem ajurvédy  stredisko ponúka dennú meditáciu a jogu.

Voľný čas 
Plavecký bazén, vhodný  na relaxáciu, priamy prístup na pláž, ideálny pre dlhé prechádzky, knižnica. Rezort sa nachádza v blízkosti niekoľkých atrakcií a umožňuje spojiť Váš pobyt s poznávaním.  Počas kurzov varenie môžete preniknúť do tajomstiev srílanskej kuchyne.

The Privilege Ayurveda Beach Resort, to je nádherná pláž,  krásny výhľad, komfortné izby, kvalitné  ajurvédske procedúry. Je vhodný pre klientelu, ktorá hľadá kombináciu dovolenky pri mori a  kvalitného ajurvédskeho pobytu.

Skvelá ponuka pre vás

Nattika Beach Resort Kerala skupinový termín september 2021

  • plná penzia (ajurvédska vegetariánska strava) vrátane nápojov
  • denné ajurvédske procedúry
  • joga
  • denné konzultácie u ajurvédskeho lekára
  • ubytovanie na 14 nocí v izbe Twin Villa s klimatizáciou
  • slovensky hovoriaci delegát počas pobytu

rezervácie sa rýchlo plnia !