ABAD TURTLE BEACH RESORT

V kokosovej záhrade pri mori
Abad Turtle Beach sa nachádza 50 km od mesta Kochi v blízkosti pobrežnej dediny Mararikulam v Alleppey, 19 km (cca 40 minút) od letiska Kochi. Tento priestranný rezort je ohraničený plážou s bielym pieskom. Je vhodný najmä pre tých nesmelých či nerozhodných ako prvé stretnutie s ajurvédou.

Ubytovanie/vybavenie
Rezort ponúka 29 izieb v 2 kategóriách, 26 plážových chatiek a 3 plážové vily. Všetky izby majú rozlohu 25 m2. Chatky (základná kategória) sú s výhľadom do záhrad a s otvorenou kúpeľňou. K vybaveniu patria klimatizácia, terasa, sprcha, župany, denná tlač, wi-fi. Plážové vily vyššej kategórie s výhľadom na more sú v tesnej blízkosti pláže.

 Strava
Reštaurácia pre 36 osôb ponúka široký výber jedál a špeciálne menu pre ajurvédskych hostí.

Ajurvéda (Green Leaf)
Rezort vám ponúka holistickú liečivú moc tradičnej ajurvédy pod odborným vedením skúseného lekára a profesionálne vyškolených terapeutov. Ako súčasť ajurvédskej liečby sa odporúča navštevovať jogu, prípadne si podľa svojho zdravotného stavu a dóše (živlu) nechať zostaviť osobnú vegetariánsku stravu.

Voľný čas
Ak vás omrzí plávanie či polihovanie na pláži, máte možnosť venovať sa cyklistike, rybárčeniu, relaxu s ajurvédskou liečbou alebo sa vydať na prechádzky do motýlích záhrad. Bazén, medzinárodná reštaurácia, obchod so suvenírmi, blízky kontakt s krásnou prírodou, to všetko vám umožní prežiť viac, ako len kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku a určite rozšíri vaše obzory.

Ak hľadáte kvalitnú dovolenku s možnosťou jogy, masáží a pochopenia ajurvédy s nádherným ubytovaním a v prostredí tých najkrajších pláží za prijateľnú cenu, Abad Turtle Beach Resort je to správne miesto pre vás.