BEACH AND LAKE AYURVEDIC RESORT

Pokoj a príroda medzi ramenami jazera a pláže

Iba 8 km (cca 15 min.) od letiska Trivandrum sa nachádza celoštátne uznávané zariadenie s certifikátom Green Leaf, ktoré poskytuje svoje služby už od roku 1997. Rozprestiera sa na ostrove obdarenom prekrásnou prírodou, ktorý leží medzi Arabským morom a riekou Karamana. Táto oáza pokoja ponúka kvalitný servis, jogu i meditácie v obklopení kokosových paliem, biotopov so vzácnym vtáctvom a rozsiahlej pláže, ktorá sa tiahne až k pláži Kovalam.

Ubytovanie a vybavenie
Klienti majú k dispozícii celkovo 24 izieb. Štandardné Deluxe izby sú bez balkóna a výhľadu na more, bez chladničky a možnosti prístelky. Superior Deluxe izby sú priestranné, vybavené balkónom, s výhľadom na pláž i jazerá. Môžete tiež využiť bazén s ležadlami a slnečníkmi, wi-fi, práčovňu, trezor, izbovú službu, stráženie detí.

Strava
Rezort je veľmi hrdý na svoju reštauráciu, ktorá ponúka pestrý jedálny lístok s tradičnou indickou kuchyňou na vysokej úrovni. Môžete si pochutnať na vegetariánskych ajurvédskych, kéralských a tandoori pokrmoch. Na svoje si prídu aj milovníci darov mora. Kuchári radi vyhovejú aj vašim zvláštnym požiadavkám.

Ajurvéda
Rezort je držiteľom ocenenia Green Leaf. Vaše ciele v oblasti zdravia vám pomôžu dosiahnuť ajurvédski lekári a terapeuti v novovytvorenom ajurvédskom centre, ktoré zachováva tradičný štýl a postupy. Po stanovení diagnózy je pre vás vypracovaný individuálny liečebný program.
Dôležitou súčasťou terapií sú masáže s použitím špeciálneho prášku a olejov.

Voľný čas 
Rezort ponúka celý rad rekreačných aktivít v súlade s ajurvédou.

Beach and Lake Ayurveda Rezort to je krásny výhľad, komfortné izby, krásne jogové centrum a ajurvédske procedúry tej najvyššej kvality. Je vhodný pre menej náročnú klientelu, ktorá hľadá cenovo dostupnú a pritom kvalitnú ajurvédu.