BETHSAIDA HERMITAGE

Účinná ajurvéda v nádhernom prostredí
Bethsaida Hermitage sa nachádza 23 km (cca 40 min.) od medzinárodného letiska Trivandrum. Na svete sú miesta, ktoré majú svoje osobité čaro, genius loci či neopakovateľnú, priam magickú silu. Práve takým je Bethsaida Hermitage. Opantá vás romantickým výhľadom na oceán, z ktorého sa v diaľke týči maják strediska Kovalam či sviežim vzduchom so všadeprítomnou vôňou kvitnúceho jazmínu. Je to však viac ako iba ajurvédsky rezort. Okrem využívania vlastných zdrojov sa zameriava aj na podporu sociálnych projektov. Prevádzkuje sirotinec, internátnu školu či detské nemocnice.

Ubytovanie a vybavenie
K dispozícii je 90 moderných ubytovacích jednotiek. Môžete si vybrať seaview izbu (aj s možnosťou klimatizácie). Všetky izby majú kúpeľňu, vlastnú terasu alebo balkón a (takmer všetky) jedinečný výhľad na Arabské more. Kérala chatky a domčeky sú umiestnené v krásnom prostredí miestnej flóry. Majú otvorenú kúpeľňu, pohodlný a vzdušný ráz. Vybavenie zahŕňa aj 2 bazény s ležadlami a slnečníkmi, reštauráciu, wi-fi, zmenáreň, lekáreň, obchod so suvenírmi a kozmetický salón.

Strava
Reštaurácia ponúka regionálnu ajurvédsku kuchyňu, bohatý a pestrý výber indických vegetariánskych jedál.

Ajurvéda
Bethsaida Hermitage ponúka profesionálne ajurvédske čistenie a omladenie pod odborným dohľadom lekárskeho tímu doktora Shayana, ktorý vám po úvodnej konzultácii zostaví vlastný liečebný plán podľa vašich potrieb. Zameraný je najmä na cvičenie jogy a meditácie.

 Voľný čas
AK by ste aj napriek úchvatnému prostrediu a najkrajšiemu výhľadu mali potrebu zmeny, rezort ponúka rôzne výlety po okolí ako aj plavbu na tzv. backwaters.

Ak nie ste vyznávačmi samoty a máte aspoň 2 týždne časurčite ho najlepšie strávite v Bethsaida Hermitage.