AYURVEDA LIVING VILLAGE

Približne 50 km ( 1,5 h) od medzinárodného letiska Cochin sa nachádza jedinečný  rezort, kde sa zlúčila krása prírody, starodávna múdrosť ajurvédy a duchovný pokoj, aby vytvorili nezabudnuteľný zážitok pre všetkých návštevníkov. Nachádza sa na krásnej pláži, v kľudnom a scénickom prostredí, kde môžete nájsť únik  od každodenného zhonu a stresu.

 

Ubytovanie/vybavenie

Ubytovanie v rezorte je poskytované v jednoduchých chatkách ako aj izbách typu superior a deluxe. Moderne vybavené chatky a izby sa nachádzajú v blízkosti pláže, obklopené nádhernou prírodou. Každá chatka a izba je zariadená tak, aby poskytovala maximálny komfort a súkromie. Vybavenie zahŕňa pohodlné postele  kvalitnými matracmi, klimatizáciu a moderné kúpeľne so všetkými toaletnými potrebami.

Strava

Je dôležitou súčasťou celkového ajurvédskeho zážitku. Ajurvédska strava je navrhnutá tak, aby podporovala rovnováhu tela, mysle a ducha a zohľadňovala individuálne potreby a konštitúciu každého jednotlivca. Pripravuje sa z čerstvých a prírodných surovín. Rezort podporuje miestnych poľnohospodárov a využíva miestne suroviny. Tým sa zabezpečuje čerstvosť a zdravie jedla. Okrem jedla môžete očakávať aj ajurvédske nápoje a bylinné čaje, ktoré pomáhajú detoxikovať telo a podporujú trávenie.

Ajurvéda

Ajurvéda je neoddeliteľnou súčasťou celkového zážitku a rezort poskytuje možnosť preskúmať a využiť tradičné ajurvédske metódy liečby a wellnessu. Nie je len o liečení konkrétnych ochorení, ale o dosiahnutí rovnováhy tela a mysle a o posilnení celkového zdravia a pohody. Na základe konzultácií ajurvédsky lekári navrhnú personalizované terapie zamerané na vaše individuálne potreby. Využitím tradičných ajurvédskych techník, stravy a spôsobu života môžete dosiahnuť trvalú harmóniu a zdravie.

 Voľný čas

Okrem komfortného ubytovania rezort ponúka aj širokú škálu služieb, vrátane ajurvédskych terapií, jogových cvičení, meditácií a výnimočnej kuchyne. Oddychovať môžete aj na krásnej pláži, ktorá je vybavená plážovými ležadlami a slnečníkmi. Personál rezortu s radosťou poskytne všetko, čo potrebujete pre váš pohodlný a zdravý pobyt.

 

Ak sa chcete ponoriť do sveta ajurvédskych liečebných postupov a skúsiť tradičné terapie, ktoré poskytujú harmóniu tela, mysle a ducha je to ideálne miesto  pre vás. Umožňuje objavovať, učiť sa a zažívať zázraky vedy a prírody, čím  poskytuje nezabudnuteľný pobyt v Kérale.