LUXUSNÝ AYURVÉDSKY REZORT V HIMALÁJACH

Ajurvedsky a jogový rezort v hlavnom meste jogy

Jeden z najuznávanejších ajurvédskych rezortov v Indii, kde sa príroda stretáva s luxusom a eleganciou. Ponúka  autentickú ajurvédu, panchakarmu a jogu v Rišikeši, hlavnom meste jogy.

Ubytovanie a vybavenie

Rezort pozostáva z  architektonicky dobre navrhnutých chatiek, zaisťujúcich prirodzené, zdravé a pohodlné bývanie. Vybrať si môžete z 22 deluxe a 6 superior  izieb, moderne zariadených s vlastným balkónom. Každá izba má výhľad na hory.

 Strava

Rezort má vlastnú organickú farmu, ktorej produkty sa používajú na prípravu výživných, exotických a chutných, čisto zeleninových jedál. Jedlo sa pripravuje na základe  doporučení ajurvédskych  lekárov individuálne pre každého hosťa.

Ajurvéda

Rezort patrí v Rišikeši k  najuznávanejším v oblasti ajurvédy a panchakarmy. Po konzultácii so skúsenými ajurvédskymI lekármI a ich inštrukcií sú výkonávané kvalitné ajurvédske procedúry vyškolenými terapeutami  pri použití vysoko kvalitných produktov.

Voľný čas Joga poskytuje okamžité uspokojenie a trvalú transformáciu. Môže rýchlo začať zlepšovať fyzický a duševný stav cvičiaceho a z dlhodobého hľadiska môže viesť k významným zdravotným výhodám. Rezort hostí renomovaných učiteľov jogy z celého sveta. Okrem pobytov pre začiatočníkov, ponúka aj pokročilé kurzy pre učiteľov jogy, ktoré vedú renomovaní inštruktori s rozsiahlymi skúsenosťami. Meditačné sedenia, bazén, malebná turistika, prehliadka mesta sú iba príkladom z  možností na relaxáciu.

Oddýchnite si, liečte sa, omladnite a nechajte sa rozmaznávať božským pokojom v raji, najlepšom ajurvédskom, panchakarma a  joga wellness centre v Rišikeši, kde sa príroda stretáva s luxusom.