MANALTHEERAM AYURVEDA BEACH VILLAGE

V tropickom zelenom lone prírody
Najbližším závanom civilizácie je 21 km vzdialené letisko Trivandrum (cca 37 min.), takže sa pokojne môžete oddávať relaxu v tropickej záhrade Manaltheeramu. Je to raj na okraji obrovskej prírodnej pláže, kde rybári vyťahujú na breh svoje lode. Tí, ktorí chcú aspoň na chvíľu zabudnúť na zhon každodenného života, sa ocitnú v objatí kokosových paliem, exotických rastlín a pestrofarebných kvetov, kde sa otvoria novým myšlienkam a užijú si každý okamih. Len tu a teraz.

 Ubytovanie 
Čaká na vás 44 oválnych bungalovov, typických kéralských stavieb z nepálených tehál, rozdelených do troch kategórií: záhradné chatky, vybavené jednoducho a vkusne, so spálňou, kúpeľňou a terasou s ležadlami. Špeciálne bungalovy sú vybavené rovnako ako záhradné chatky, ale majú navyše výhľad na more a napokon sú tu veľkorysé Kérala bungalovy, zasadené do bujného tropického svahu, vybavené priestrannou kúpeľňou a zariadené tradičným historickým nábytkom južnej Indie. Pohodu tohto „nebeského miesta“ umocní aj osvieženie vo veľkom plaveckom bazéne s výhľadom na Arabské more a piesočnaté pláže.

Strava 
V štýle autentickej ajurvédskej receptúry máte na výber širokú škálu ajurvédskych vegetariánskych jedál formou bufetu.

Ajurvéda
Ako väčšina nami ponúkaných rezortov, aj Manaltheeram je opakovane držiteľom ocenenia Green Leaf. Čaká vás tu teda vysoká kvalita ponúkaných terapií, profesionálny tím lekárov a terapeutov a citlivý prístup k vašim individuálnym potrebám. Ideálnym doplnkom vášho režimu sú aj každodenné ponuky meditácií a joga.

 Vybavenie a voľný čas
Ponuka voľnočasových aktivít je bohatá, od plavby to tzv. backwaters cez výlety do najjužnejšieho cípu Indie či do neďalekého hlavného mesta Kéraly – Trivandrumu až po návštevu historických chrámov. Voľný čas si môžete spríjemniť návštevou tradičných vystúpení, náukou o ajurvéde či kurzom varenia. Alebo ho jednoducho tráviť pri bazéne s ležadlami a slnečníkmi. K dispozícii máte tiež práčovňu, požičovňu áut vrátane sprievodcu, zmenáreň, sálu na jogu, ale aj krajčírstvo a ajurvédsky salón krásy.