MARARI BEACH RESORT

Ajurvéda na jednej z najkrajších pláží v Kérale
Rezort je jedným z prvých objektov skupiny CGH Earth. Nachádza sa priamo na pláži.
Príjemný a priestranný rezort poskytuje ideálne zázemie pre pokoj pri mori, ktorý vás zbaví každodenného stresu. Neveríte? Presvedčte sa sami, keď sa každé ráno zobudíte v niektorej zo 62 izieb umiestnených na piesočnatej pláži Mararikulam, obklopení palmami.

Ubytovanie
Všetky izby sú zariadené veľmi komfortne a moderne. Majú klimatizáciu, telefón, minibar, kávovar, trezor, fén, otvorenú kúpeľňu a terasu. Rozdelené sú do 3 kategórií: 40 bytových jednotiek spadá do kategórie Garden Villas (záhradné vilky), ďalšie sú Garden Pool Villa a Deluxe Pool Villa, každá s vlastným bazénom a Deluxe navyše s extra obývacou izbou. Všetky budovy s kamennými múrmi a strechou z palmových listov sú postavené v tradičnom rybárskom štýle.

Strava
Vynikajúca reštaurácia ponúka pokrmy miestnej kuchyne a čerstvo ulovené ryby, v hlavnej sezóne aj grilovanie na pláži. Rovnako ponúka pestré menu aj pre ajurvéda hostí.

Ajurvéda
Ajurvédske centrum vedie školený tím lekárov, ktorí pomocou základných masáží, ale aj vážnejších procedúr vyliečia všetko, čo sa dá. K dispozícii máte aj skúseného inštruktora jogy, ktorý vás naučí, ako sa zbavovať stresu pomocou dýchania a telesného cvičenia.

Vybavenie a voľný čas
Centrom rozľahlého komplexu, vzdialeného 75 km (1,5 hod.) od letiska Kochi, je veľký bazén. Súkromná pláž je určená len pre hostí rezortu. Môžete si tu nerušene vychutnať nádherný západ slnka alebo pozorovať rybárov, ako za úsvitu odrážajú svoje lode od brehov Marari Beach. Ak by ste prepadli pocitu, že veľa romantiky a ničnerobenie škodí, vydajte sa na výlety do okolitých chrámov, neďalekého prístavného mesta alebo vypoťte zopár nadbytočných kíl na bicykli či tenisovom kurte. Pre rodiny s deťmi má rezort aj detské ihrisko.

Tento nádherný rezort je navštevovaný náročnou klientelou, ktorá vyhľadáva luxusnú dovolenku s ajurvédou. Je však vhodný aj pre rodiny s deťmi. Na Marari Beach objavíte okrem kvality a krásy viac ako v ktoromkoľvek inom stredisku.