NEELESHWAR HERMITAGE

Na severe Kéraly, 158 km (cca 6 hod.) od letiska Calilut alebo 95 km od letiska Malngalore (2 hod.), leží pobrežie Malabar. Ukryté ďaleko od každodenného života vám poskytne dokonalý priestor na odpočinok. Neeleshwar sa hrdí rôznymi oceneniami: v roku 2009 dostal cenu časopisu Vogue India ako jeden z 10 najlepších ekohotelov Indie, v rokoch 2012 a 2013 bol najlepší v kategórii „zdravie a omladenie“ a v roku 2015 získal prestížnu cenu World Luxury.

Ubytovanie
Rezort ponúka 18 chatiek v štýle kéralských rybársky domov postavených z prírodných materiálov s vlastnou záhradou, kde si môžete naplno vychutnať relax v tichu a súkromí.

Strava
Reštaurácia Annapurna ponúka čerstvé zdravé jedlá, prevažne vegetariánske, pripravené podľa tradičných receptúr.

Ajurvéda
Ajurvéda sa tu realizuje v tradičnej podobe, zameriava sa na individuálne potreby klienta. Joga a meditácie sú jej dôležitou súčasťou. Masáže a terapie sa poskytujú okolo otvoreného átria a v joga hale, priamo na pláži s vami bude cvičiť renomovaný majster jogy Sri Gopinath Koodathil.

 Voľný čas a vybavenie 
Vo voľnom čase vás čaká bohatý kultúrny program, tanečné a hudobné vystúpenia, exkurzie do okolitých záhrad a chrámov. Pri prechádzkach po pláži sa pre zmenu môžete pokochať pohľadom na morské korytnačky, pre ktoré je pláž Neeleshware živnou pôdou. Aj preto rezort podporuje lokálny projekt na ochranu týchto živočíchov. Ďalej môžete využiť 2 reštaurácie, wi-fi, bazén so slnečníkmi a ležadlami.

Neeleshwar Hermitage nie je najlacnejší, ale veď žijeme len raz. A ako ktosi múdry povedal: „Nie som taký bohatý, aby som si kupoval lacné veci!“

Upozorňujeme záujemcov, že pri vstupe cez letiská Calicut a Mangalore nie je možné použiť online víza.