SITARAM AYURVEDA RETREAT

Autentická ajurvéda pri mori
Sitaram Ayurveda Beach Retreat ponúka tradičnú ajurvédu na pobreží Arabského mora. Je súčasťou Sitaram Ayurveda Ltd., ktorá bola založená v roku 1921 vtedajším maharadžom – jeho výsosťou Ravom Varmom XV. Poskytuje prvotriednu lekársku ajurvédu, tradičnú panchakarmu, procedúry z Kéraly, hatha jogu, jogu smiechu a programy zvyšovania povedomia starostlivosti o svoje zdravie a duševnú pohodu.

Ubytovanie a vybavenie
Kuttiram – luxusné chaty s výhľadom na more (8 izieb). Novozrekonštruované dvojlôžkové chaty vybavené impozantným dreveným nábytkom z unikátnych kúskov, majú vlastnú otvorenú kúpeľňu, verandu a slnečnú terasu s nádherným výhľadom do záhrady a na more.
Aalayam – drevené chaty s výhľadom na more (10 izieb) sú vybavené dizajnovým dreveným nábytkom, majú vlastnú otvorenú kúpeľňu, verandu a slnečnú terasu s nádherným výhľadom do záhrady a na more.
V rezorte máte k dispozícii wi-fi v salóniku, stráženie detí, trezor, lekáreň, pláže či návštevy záhrady s liečivými rastlinami.

Strava
Stravovanie je striktne ajurvédske. Diéta a porcie (množstvo jedla) sú individuálne stanovené lekárom, podporené aj zdravým spánkom – stanovenou večierkou. Reštaurácia ponúka vegetariánske, ľahko stráviteľné a zdravé pokrmy.

Ajurvéda
Ajurvédske balíčky obsahujú vlastné autentické ajurvédske terapie, lekcie jogy, meditácie a osvetové programy v súlade so zdravou ajurvédskou stravou, ktoré sa dedia z pokolenia na pokolenie už štyri generácie. Autentická ajurvéda eliminuje toxíny, čistí telo, obnovuje prirodzenú rovnováhu, zlepšuje zdravie, posilňuje imunitný systém, zvyšuje kvalitu spánku, zlepšuje trávenie i celkový metabolizmus.

Voľný čas
Skupinová joga, joga smiechom, meditácie, kurz ajurvédskeho varenia, kúpanie na pláži, výlety. To všetko vaám nielen skráti čas, ale aj spríjemní a zlepší život i po príchode domov.

dherné pláže v rezorte Sitaram sú ideálnou destináciou pre tých, ktorí nehľadajú dovolenku, ale cestu k lepšiemu zdraviu a životnému štýlu.