SOMATHEERAM AYURVEDA VILLAGE

Ayurvedic people – Prvý ajurvédsky rezort na svete
Tento rezort, ktorý už viac ako 20 rokov poskytuje tradičnú ajurvédsku starostlivosť, sa dá opísať jedným slovom: duša – duša ajurvédy. Aj preto získal označenie „Ajurvédski ľudia“. Toto stredisko je unikátne v každom smere. Snúbi sa tu perfektná kombinácia tradície, kultúry, histórie, ajurvédy, jogy a prírody. Je vhodné tak pre skupiny ako aj jednotlivcov.

Ubytovanie
Zvláštnosťou strediska je, že nebolo upravované alebo akýmkoľvek spôsobom menené. Pobyt uprostred nádhernej, nedotknutej prírodnej scenérie si môžete vychutnať v pohodlí štandardných izieb so spálňou či kúpeľňou alebo v romantických záhradných domčekoch v etnoštýle (s možnosťou klimatizácie). Kérala domy štandard sú samostatné vily s verandou, spálňou a kúpeľňou v tradičnom štýle, Kérala domy Deluxe (klimatizované) ponúkajú navyše exkluzívny výhľad na more. V ponuke je tiež Kérala Deluxe Suite (klimatizované). Apartmán má obývaciu izbu, spálňu a výhľad na more z izby aj verandy. Celý dom má jeden apartmán a dve luxusné izby, ktoré si možno prenajať aj samostatne.

Stravovanie 
Reštaurácia ponúka formou bufetu výber z približne 250 rôznych ajurvédskych bezmäsitých jedál, šalátov a džúsov.

Ajurvéda
Tradičná ajurvéda využíva len prírodné látky bez vedľajších účinkov. Ponúka rozsiahle a efektívne ošetrenie, pričom prísne dodržiava uplatňovanie tradičných metód a systémov.

 Voľný čas/vybavenie
Okrem výletov a prehliadky Kanyakumari či plavby po tzv. backwaters, môžete stráviť čas v bazéne alebo v internetovej kaviarni. K dispozícii máte aj cestovné a turistické poradenstvo ako aj transfer z letiska, vzdialeného 24 km (cca 35 min.).

Ak chcete viac a chcete zažiť podstatu ajurvédy, je tu pre vás Somatheeram Ayurveda Village. Práve tu pocítite harmóniu duše s prírodou.